Sırameşeler’de Dünya Çocuk Günü Kutlandı

      26. Dönem Bursa Milletvekili Bennur KARABURUN ve Türkiye Devlet Hastaneleri ve Hastalara Yardım Vakfı (HASVAK) Başkanı Fatma KÜÇÜER, 01 Ekim ‘Dünya Çocuk Günü’ vesilesi ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Sırameşeler Çocuk Evleri Sitesindeki çocuklarımıza ziyarette bulundular.
     Çocukların yaşam koşulları, akademik başarıları ve günlük aktiviteleri konusunda idarecilerden bilgi alan KARABURUN ve KÜÇÜER çocuklarımızla tek tek ilgilenerek onlarla sohbet ettiler. Çocuklarımıza ihtiyaç ve taleplerini sorarak hediyeler dağıttılar.
    Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ve teşekkürlerini dile getiren ÖNEŞ; Devletimize ve milletimize emanet edilen çocukları geleceğe en güzel şekilde hazırlamak ve onları iyi birer insan olarak topluma kazandırabilmenin gayreti içerisinde olduklarını söyledi. Çocuklarımıza devlet ve millet olarak sahip çıkmamız bizim sorumluluğumuzdur. Bu sorumluluk bilinci ile yaptığımız çalışmalarda çocuklarımızın mutlu olduğunu görmek bizim en büyük kazancımızdır, dedi.
    Program çocuk evlerinin ayrı ayrı ziyareti ve çocuklarımızla toplu fotoğraf çekimi ile tamamlandı.

Sonraki Sayfa: Fatma Teyzemiz Artık Çok Daha Mutlu

Önceki Sayfa : Sivil Toplum Kuruluşları İle Eğitimlerimiz Devam Ediyor