Şehit Yakınlarımız ve Gazilerimiz ile İftar Programı

    Bursa Valiliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüzün ortaklaşa tertip ettiği ‘Şehit Yakınları ve Gaziler’ iftar programı 13 Mayıs 2019 Salı günü Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezinde gerçekleşti.
    İftar organizasyonuna Bursa Valisi Sayın Yakup CANBOLAT ve eşi Hanımefendi Ayşegül CANBOLAT, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş, Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz, Bursa Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Karademir,  Vali Yardımcısı Nevzat Ergün, Ergun Güngör, Abidin Ünsal, Mustafa Gündoğan, Mustafa Özsoy, Yalçın Bulut, Cemal Polat, İl Emniyet Müdür Vekili Cahit Şahin, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hakan Saraç, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ, Bursa Protokolü, İlimizin Askeri Erkânı ve 1200 Şehit yakınları, Gazilerimiz ve aileleri katıldı.
    Kur'an tilaveti ile başlayan programda,   Sayın Valimiz Yakup Canbolat ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş günün anlam ve önemine binaen birer konuşma yaptı.
   Yapılan konuşmaların ardından ezanın okunması ile oruçlar açıldı. Ülkemizin birliği ve vatanın bölünmez bütünlüğü uğruna şehit veya gazi olmuş aziz kahramanlarımız rahmet, minnet ve şükranla yâd edildi.


 


Sonraki Sayfa: Hayırseverimizden İznik’e Yeni Huzurevi

Önceki Sayfa : Özel Mehmetçiklerimizin Teskere Coşkusu