Şehit Polis Memuru Hayrettin YILMAZ’ı Ebediyete Uğurladık

     Bursa'nın Osmangazi ilçesi Kükürtlü Caddesinde 21 Ekim 2018 Pazar günü görevi başında iken meydana gelen kazada ağır yaralanan, tedavi gördüğü Çekirge Devlet Hastanesinde 23 Ekim 2018 Salı günü şehit olan Polis Memuru Hayrettin YILMAZ için tören düzenlendi.
     Bursa İl Emniyet Müdürlüğü bahçesinde yapılan törene; Vali İzzettin KÜÇÜK, Garnizon Komutanı Tank Albay Kıvanç KERPİŞÇİ, İl Emniyet Müdürü Osman AK, İl Jandarma Komutanı, Kaymakamlarımız, Vali Yardımcılarımız, İl Müdürümüz, İl Müdür Yardımcılarımız, Kurumlarımızın İl Müdürleri, Emniyet Teşkilatı mensupları, şehidimizin yakınları ve çok sayıda Bursalımız katıldı.
     Saygı duruşunda bulunulmasının ardından şehidimiz Hayrettin YILMAZ’ın Türk Bayrağına sarılı naaşı tören alanına getirilerek öz geçmişi okundu. İl Müftüsü İzani TURAN’ ın yapmış olduğu Kuran-ı Kerim’in tilavetinin ardından Şehit Polis Memuru defnedilmek üzere memleketi olan Kırşehir’e dualarla uğurlandı.
     Bursa Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü olarak; Şehit Polis Memuru Hayrettin YILMAZ nezdinde vatanın bölünmez bütünlüğü ve milletin birliği uğruna canlarını feda eden kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehidin kederli ailesine, yakınlarına ve Türk Milletine başsağlığı diliyoruz


 


Sonraki Sayfa: Şehit Polis Memuru Hayrettin YILMAZ'a Allah' tan Rahmet, Kederli Ailesine Başsağlığı Dileriz

Önceki Sayfa : Şehit Ailelerimizin ve Gazilerimizin Daima Yanındayız