Patlamadan Etkilenen Ailelerimizin Yanındaydık

Bursa’nın Osmangazi ilçesi Maksem Mahallesi'nde 26 Eylül 2018 Çarşamba günü saat 16.30 sıralarında bir binada doğalgaz patlaması meydana gelmiştir.
Yaşanan üzücü olayın ardından Bursa Valisi İzzettin KÜÇÜK, Osmangazi Kaymakamı Zafer ORHAN, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa DÜNDAR, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ, AFAD İl Müdürü ve bağlı ekipleri, birçok binanın kullanılmaz hale geldiği ve 7 kişinin yaralandığı patlamanın yaşandığı bölgede incelemelerde bulundular.
Yetkililerce ilk müdahalenin ve gerekli çalışmaların yapıldığı olayla ilgili İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ ve ASDEP personellerimiz tarafından ihtiyaç ve durum tespiti yapıldı. Patlamadan etkilenen kazazede ailelere psiko-sosyal destek verilerek devletimizin yanlarında olduğu hissettirildi. Ayrıca kalacak yeri olmayan mağdur aileler tespit edilmiş ve gerekli çalışmalar yapılmıştır.
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü olarak; Olayda yaralanan vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerinde bulunuyor, Allah’tan acil şifalar diliyoruz.


Sonraki Sayfa: Fatma Teyze Artık Devletimizin Korumasında

Önceki Sayfa : 1 Ekim Dünya Çocuk Günü