Müsteşar Yardımcımız Ayşe KARDAŞ’ tan ilimize Bir dizi Ziyaret

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ayşe KARDAŞ, 08 Haziran 2018 günü bir Bursa’ya gelerek, bir dizi hane ve kuruluş ziyareti yaptı ve incelemelerde bulundu.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz binasını ve Osmangazi Sosyal Hizmet Merkezini inceleyen Müsteşar Yardımcısı Ayşe KARDAŞ’ a İl Müdürü Erkut ÖNEŞ tarafından sunulan hizmetler hakkında detaylı brifing verildi.
Çocuklarımızla Sıcak Kucaklaşma
Ayşe KARDAŞ, ilk ziyaretini Sırameşeler Çocuk Evleri Sitesi gerçekleştirerek kurumun işleyiş ve faaliyetleri hakkında İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ’ ten bilgi aldılar. 100 çocuğun, yaşam alanlarını ve yapmış oldukları çalışmaları inceleyen KARDAŞ, çocuklarla bir araya gelerek aile sıcaklığını aratmayacak bir ortamda bir süre sohbet etti. Müsteşarımıza çocuklarımız yoğun ilgi gösterdi
Kahraman Şehidimiz Minnetle Yâd Edildi.
Ayşe KARDAŞ, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin ‘de yürütülen Zeytin Dalı Harekâtı’n da Şehit olan Bursalı Piyade Uzman Çavuş Taner Çobanoğlu’ un baba ocağına ziyaret gerçekleştirdi. Çobanoğlu ailesiyle bir süre sohbet edilerek ihtiyaç ve istekleri soruldu. Vatan ve bayrak uğruna canlarını feda eden Kahraman Şehitlerimiz rahmet ve minnetle anılarak dualar edildi. Devletimizin her zaman yanlarında olduğu belirterek birlik ve beraberlik duyguları vurgulandı. Ailemize Türk bayrağı ve Şehidimiz için özel olarak hazırlanan tablosu takdim edildi.
Ailelerimizin Her Daim Yanındayız.
Müsteşar Yardımcımız Ayşe KARDAŞ ve İl Müdürümüz ÖNEŞ, ilimizde, Maksem Mahallerinde engelli ve koruyucu aile ziyaretleri gerçekleştirdiler. Moral, motivasyon desteği verilerek, ihtiyaç ve talepleri soruldu. Huzurun sevgi, saygı ve muhabbettin hâkim olduğu ziyaretten, ailelerimiz duydukları memnuniyeti dile getirdi.
 Yıldırım Kaymakamlığı.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ayşe KARDAŞ ve Bursa İl Müdürü Erkut ÖNEŞ, Yıldırım Kaymakamı Mehmet AYDIN 'i makamında ziyaret ederek Bakanlığın çalışma ve faaliyetleriyle ilgili fikir alışverişinde bulundular.


 


Sonraki Sayfa: Büyük Aile İftar Sofrasında Buluştu

Önceki Sayfa : Şehit ve Gazi Aileleri Gemlik’te İftar Buluşması