Milletvekili GÖZGEÇ ve İl Müdürü ÖNEŞ’ ten Büyükorhan’ a Bir Dizi Ziyaret

     Bursa Milletvekili Emine YAVUZ GÖZGEÇ ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Erkut ÖNEŞ, Bursa’nın Orhaneli ve Büyükorhan İlçelerinde 4 Temmuz 2018 Çarşamba günü bir dizi ziyaret gerçekleştirdiler.
     Milletvekili Emine YAVUZ GÖZGEÇ ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ; Türkiye’de bir ilk olan Orhaneli İlçesi Nalınlar Mahallesi mevkiinde doğayla iç içe Bursa Valiliğimiz tarafından kurulan, madde bağımlılarının sosyalleşerek tedavi edildiği İnsanlık Köyünü ziyaret ettiler. İl Müdürü ÖNEŞ ve Milletvekili GÖZGEÇ, 5 bin metrekarelik alanda Bungalov tarzında yapılarda, hobi atölyelerini, ortak sosyal alanları gezerek köyün çalışma ve faaliyetleriyle ilgili istişarelerde bulundular. Tedavi sürecindeki misafirlerle sohbet ederek, ihtiyaç ve taleplerini sordular.
     İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ ve Milletvekili Emine YAVUZ GÖZGEÇ;  Kahramanmaraş’ın Çağlayancerit İlçesi Engizek Dağı'ndaki operasyonda PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş İsa ÖZKAN ’ın Büyükorhan Gedikli Mahallesinde ikamet eden ailesini ziyaret ederek, başsağlığı dilediler. Şehidimizin ailesine, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve Bakanımız Sayın Dr. Fatma Betül SAYAN KAYA Hanımefendi’nin selamlarını ileten GÖZGEÇ ve ÖNEŞ, müdürlüğümüz tarafından şehidimizin için hazırlanan Şehit Tablosunu ve Türk Bayrağı takdim ettiler.


Sonraki Sayfa: Geleneksel 10. Çocuk Şenliğinde Tüm Çocuklarımız Doyasıya Eğlendi

Önceki Sayfa : Tarımla Engelleri Aşıyoruz Projesi’nin İlk Hasadını Aldık