İnegöl’de Ramazan Bereketi

     Ramazan ayı vesilesiyle Bursa Valiliği koordinesinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından şehit yakınları ve gaziler onuruna İnegöl Gözde Kır Bahçesinde program düzenlendi.
     06 Haziran 2018 Çarşamba gecesi gerçekleşen Şehit Yakınları ve Gaziler İftar Bulaşmasında Kaymakam Ali AKÇA, İnegöl Belediye Başkanı Alper TABAN, İnegöl Belediye Başkanvekili Turgay YEL, Jandarma Komutanı Uğur BAŞ, İlçe Emniyet Müdürü İlhami ARAALİ, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa ERSAN, AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Vildan Yılmaz GÜREL, Aile ve Sosyal Politikalar Bursa İL Müdürü Erkut ÖNEŞ,  Muharip Gaziler Derneği İl Başkanı Muzaffer UYAR, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri, askeri erkân ve ilçe protokolü bir araya geldiler.
    600 kişinin katılımıyla gerçekleşen programda Bursa Muharip Gaziler Derneği Başkanı Muzaffer UYAR, AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Vildan Yılmaz GÜREL, İnegöl Belediye Başkanvekili Turgay YEL ve Kaymakam Ali AKÇA birer konuşma yaparak ramazan ayının hayırlara vesile olmasını temenni ettiler.
Yapılan konuşmanın ardından ezanın okunması ile oruçlar açıldı. İftar sonrası ilçe Müftüsü Kazım GÜZEL’ in gerçekleştirdiği dua ile tüm şehitlerimizin rahmet ve minnetle yâd edildi.
     Bursa Aile ve sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak ülkemizin bağımsızlığının ve bölünmez bütünlüğünün korunması, yurdumuzda huzur ve güvenliğin sağlanması için canlarını feda eden Kahraman Şehitlerimiz Allah’tan rahmet, Kıymetli Gazilerimize hayırlı uzun ömürler diliyoruz.

Sonraki Sayfa: Geleceğimizin Teminatı Çocuklarımızla İftar Sofrasında Buluştuk

Önceki Sayfa : Büyük Aile İftar Sofrasında Buluştu