İnegöl İlçemizde Hane Ziyaretlerimizle Ailelerimizin Her Zaman Yanındayız

     Bursa Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Erkut ÖNEŞ, İnegöl İlçemizde şehit yakınlarımıza ve Evde Bakım Hizmetinden faydalanan ailelerimize ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretlere İnegöl Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Serpil NOYAN ve ASDEP personeli eşlik etti.
     Hakkari İlinde 1996 yılında vatani görevini icra ederken şehit olan Jandarma Er Erdal SARIKAYA ve 1995 yılında Kuzey Irakta Çelik Harekatı esnasında şehit olan Osman GÜNEŞ ’in aileleri ziyaret edildi. İl Müdürü ÖNEŞ, Şehitlerimizin yadigârları Şehit ailelerimize Sayın Bakanımız Zehra Zümrüt SELÇUK Hanımefendi’nin selamlarını ileterek ailelerle sohbet etti, ihtiyaç ve isteklerini sordu.
     Şehit ailelerine ziyaretler ardından İl Müdürü ÖNEŞ tarafından İnegöl ilçesi Turgutalp mahallesinde yaşayan 104 yaşındaki Şükriye AVCI, 72 yaşındaki oğlu Mahmut AVCI ve Kemalpaşa mahallesinde ikamet eden 85 yaşında ki Mükime COŞKUN’ un oğlu, gelini ve torunları ziyaret edildi.
    Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren aileler Devletimizin bekası için dua ederek, kendilerine bu desteği sağlayan herkese ve İl Müdürümüze teşekkür ettiler.
 


 


Sonraki Sayfa: Engelliler Koordinasyon Kurulu Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Önceki Sayfa : Okul Destek Projesi Kapsamında İnegöl de Eğitim Düzenlendi