Hanımefendi Ayşegül CANBOLAT ve Çocuklarımız İftarda Bir Araya Geldi

     Bursa Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Yenice Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi’nin çocuklarımıza yönelik iftar programı Bursa Valisi Sayın Yakup CANBOLAT’ ın kıymetli eşleri Hanımefendi Ayşegül CANBOLAT’ ın katılımıyla Ortaköy Kervansarayda gerçekleşti.
    Ramazan-ı Şerifin bereketinin ve paylaşmanın mutluluğunun yaşandığı İftar programına İnegöl Kaymakamı Şükrü GÖRÜCÜ, İnegöl Belediye Başkanı Alper TABAN, İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ, İl Müdür Yardımcıları, Kuruluş Müdürü ve çocuklarımız katıldı.
Masaları tek tek dolaşarak çocuklarımızla yakından ilgilenen İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ, Sayın Bakanımız Zehra Zümrüt SELÇUK’ un selamlarını ileterek konuşmasına başladı.
    ÖNEŞ, “Rahmet, bereket ve yardımlaşmanın doruğa ulaştığı bu anlamlı günde çocuklarımız ve siz değerli aileleriyle, bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bugün burada Büyük Bir Aile olduğumuzu bir kez daha gördük. Bu güçlü ailede sevgiyle muhabbetle aynı sofrada buluştuk. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, gençlerimizin ve ailelerinin her daim yanındayız, emrindeyiz. Ramazan ayının birlik ve beraberliğimizin daim olmasına vesile olmasını temenni ediyor, hepinize hayırlı iftarlar diliyorum” dedi.
    İnegöl de tarihi bir ortamda Yenice Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon Merkezimiz de kalan çocuklarımız ile Umut Evlerinde kalan çocuklarımız iftar programında bir araya geldiler. Manevi duyguların yoğunlaştığı gecede çocuklarımızın okuduğu ilahiler ve karagöz gösterisi renk kattı.
    Bursa Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü olarak iftar programının organize edilmesinde büyük emeği geçen Gönül Elçimiz Lale Gültekin BALKAŞ Hanımefendiye teşekkür ederiz.

 

Sonraki Sayfa: Bursa Protokolünün Kıymetli Eşlerinden Huzurevimize Anneler Günü Ziyareti

Önceki Sayfa : Hayırseverimizden İznik’e Yeni Huzurevi