Güvenli Hayat Ve Güvenli Gelecek İçin Elele

     Bursa İl Emniyet Müdürü Osman AK, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü 2017-2018 yılı ÇOGEP bünyesinde (BUGEP) “Bursa Gelecek İçin Elimi Tut Projesi” kapsamında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bursa İl Müdürlüğü'ne bağlı Sırameşeler Çocuk Evleri Sitesi’nde ki çocuklarımızı ziyaret etti.
     Gerçekleşen ziyarette İl Müdürü Erkut ÖNEŞ ve Kuruluş Müdürü Hanifi AKDENİZ tarafından İl Emniyet Müdürü Osman AK’a kurumun işleyişi ve çocukların ev yaşamları ve sosyal faaliyetler konusunda bilgiler verildi.
     İl Emniyet Müdürü Osman AK’ı kapıda heyecanla karşılayan çocuklar, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli tarafından; polislik mesleği, güvenli internet kullanımı ve doğru arkadaş seçimi konularında bilgilendirildi. Proje kapsamında çocuklarımız evlerinde ziyaret edilerek kendilerine emniyet müdürlüğü tarafından hediyeler dağıtıldı.
     Etkinlik çerçevesinde polis abi ve ablalarından hediyeler alan çocuklar ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek en kısa zamanda tekrar görüşme ve bir araya gelme isteğinde bulundular.
     İl Müdürü ÖNEŞ;” Bizim için çocuklarımızın kişisel ve sosyal gelişimleri çok önemli. Tüm çabamız onların topluma faydalı bireyler olarak yetişmelerini sağlamak. Onları hayata hazırlarken güvenli yaşamalarını olumsuz yönde etkileyen faktörleri ortadan kaldırabilmeyi amaçlayan Bursa Gelecek İçin Elimi Tut Projesini hayata geçiren Osman AK ve Emniyet Müdürlüğü Personelimize çok teşekkür ediyorum”dedi.


 


Sonraki Sayfa: Engelsiz Dokunuşlar…

Önceki Sayfa : 19 Ekim Muhtarlar Günü