Engelilerimizden Aşure Şenliği

     Muharrem ayına girilmesinin ardından paylaşmanın, dayanışmanın ve birlikteliğin ifadesi, bolluk ve bereketin simgesi olan aşure günü etkinliklerimize bir yenisini daha ekledik.
    30 Eylül 2018 Pazar günü Yenice Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezimiz ’de gerçekleşen programa, Bursa Valisi İzzettin KÜÇÜK’ün değerli eşi Sayın Ayşe KÜÇÜK Hanımefendi, Bursa Milletvekili Sayın Vildan Yılmaz GÜREL, İnegöl Belediye Başkanı Sayın Mustafa ERSAN, geçen dönem Bursa Milletvekili Sayın Bennur KARABURUN, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Erkut ÖNEŞ,İl Müdür Yardımcısı Fikriye AYDIN, Yenice Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürü Arzu TEKİN ve pek çok misafir katılım gösterdi.
   Çocuklarımızın hazırladıkları gösteriler ve kendi elleri ile dağıttıkları ikramlarla, Aşure ayının heyecan ve coşkusunu kendileri yaşadıkları gibi misafirlerimize de yaşattılar.
    Programda konuşma yapan İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ: ”Birbirinden önemli olayları ve mucizeleri içinde barındıran Muharrem ayında sizlerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyorum. “Biz Büyük Bir Aileyiz” düşüncesini nice sofralarda birlikte yaşama ve yaşatma dileği ile herkese afiyet olsun diyorum.Yenice Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezimizin Aşure Günü etkinliğinde ve insana dokunan her projede desteklerini esirgemeyen Sayın Ayşe KÜÇÜK Hanımefendiye, Sayın Milletvekillerimize, Sayın Belediye Başkanımıza ve programı organize eden kuruluş personelimize teşekkür ederim. “ dedi.
    Sayın Ayşe KÜÇÜK Hanımefendinin merkezde kalanlarla tek tek ilgilenip hatıra fotoğrafı çektirmesi ile program son buldu.

Sonraki Sayfa: 1 Ekim Yaşlılar Günü

Önceki Sayfa : Huzurevlerinde Ecdatla Buluşma