Cumhurbaşkanımız Sayın ERDOĞAN ve Bakanımız Sayın SELÇUK’ un Katılımıyla 7. Aile Şûra'mız gerçekleştirildi

     Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ ın himayelerinde Sayın Bakanımız Zehra Zümrüt SELÇUK, STK temsilcileri, akademisyenler, çok sayıda yazar ve uzmanların katılımıyla  “Aileye Değer Türkiye’ye Değer" ana temasıyla Ankara’da gerçekleştirilen VII. Aile Şûrası'na İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ ile engelli Ressam Yıldız YILMAZ katıldı.
    Şûra’nın açılış konuşmasını yapan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN, "Millet olarak çağın hastalıklarına karşı elimizdeki en büyük imkan, tüm saldırılara rağmen halen varlığını güçlü bir şekilde devam ettiren aile kurumumuzdur. Güçlü milletler, güçlü ailelerden oluşur. Güçlü aileler olarak nitelikli bir nesli biz yetiştirirsek bu milletin önünde kimse duramaz” dedi.
    Hayata geçirilen Aile Sosyal Destek Programı ASDEP ile sosyal politikalarda arz odaklı yeni bir dönem başladığını aktaran Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN, bu programla vatandaşların ihtiyaçlarının yerinde tespit edilerek ilgili kurumlarca giderilmesinin ve böylece vatandaşların hayat şartlarının iyileştirilmesinin sağlandığını ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza 290 milyar lira tutarında sosyal yardım yapıldığını bildirdi.
   Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleşen programda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN; güçlü yapıları ve fedakarlıklarıyla topluma örnek olan Bursa İlimizden engelli ressam Yıldız YILMAZ ve ailesine bir plaket takdim etti.
   Aile fotoğrafının da çekildiği şûraya birçok Bakanımız, Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK, Diyanet İşleri Başkanı Ali ERBAŞ, STK temsilcileri ve çeşitli illerden ailelerimiz katıldı.



 


Sonraki Sayfa: 23 Nisan’ da Çocuklarımıza Sürpriz Eğlence

Önceki Sayfa : Dede, Nene, Torun El Ele Bahar Şenliğinde