Bursa’ da Ramazan Bayramı Sevinci

    Bursa’da Ramazan Bayramı, Heykel Tarihi Valilik Binasında, Bursa Valisi Sayın Yakup CANBOLAT’ ın TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan ÇAVUŞOĞLU, Bursa Milletvekilleri, Gıda Tarım ve Hayvancılık Eski Bakanı Faruk Çelik, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur AKTAŞ ve AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ile birlikte; Kurum müdürleri, oda başkanları, siyasi parti temsilcileri,  STK temsilcileri ve vatandaşlarla gerçekleştirdiği resmi bayramlaşma töreni ile başladı.
   Sayın Yakup CANBOLAT ve Kıymetli Eşleri Hanımefendi Ayşegül CANBOLAT, bayram sevincini Sırameşeler Çocuk Evlerinde Sitesi’nde kalan yavrularımızla paylaştı., Çocukların Ramazan Bayramı'nı tebrik ederek, onlarla karşılıklı sohbet etti, bayram harçlığı ve hediyeler verdi. Çocukların mutluluklarının gözlerinden okunduğu ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.
   Ardından Bursa Valimiz Sayın Yakup CANBOLAT ve Kıymetli Eşleri Hanımefendi Ayşegül CANBOLAT, İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ ile birlikte Ali Osman Sönmez Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan huzurevi sakinleriyle tek tek bayramlaştı, keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

 


Sonraki Sayfa: Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

Önceki Sayfa : 12 Haziran Dünya Çocuk İşçiliği İle Mücadele Günü