Bursa da Bayram Sevinci

     Milli ve manevi değerlerin taçlandığı Ramazan Bayramı vesilesiyle, Bursa Valiliğince her yıl geleneksel hale getirilen bayramlaşma töreni gerçekleştirildi.
Tarihi Heykel Valilik Binasında gerçekleşen bayramlaşmaya başta Sayın Valimiz İzzettin KÜÇÜK, Başbakan Yardımcısı Hakan ÇAVUŞOĞLU, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur AKTAŞ, Vali Yardımcılarımız, İlçe Kaymakamlarımız, Aile Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ, siyasi partilerin temsilcileri, kurum müdürleri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleşti.
     Tüm İslam âleminin bayramını kutlayan ÇAVUŞOĞLU, "Bayramlar her türlü kırgınlıkların bir tarafa bırakıldığı, sevgiyle, coşkuyla kucaklaşıldığı, yeni sayfaların açıldığı günlerdir. Dolayısıyla bugün de ülkemiz için yeni bir sayfa olmasını, her türlü kırgınlıkların, küskünlüklerin, öfkenin, nefretin bir tarafa bırakılarak sevgiyle barış içinde huzurlu bir bayram temennisinde bulunuyorum." diye konuştu.
     Bursa Valisi İzzettin KÜÇÜK ise :" Bursalı hemşerilerimizin ve vatandaşlarımızın Ramazan Bayramlarını kutluyorum. Ramazan Bayramının ülkemizdeki birliğin, dirliğin, kardeşliğin devamına vesile olmasını temenni ediyorum. Hayırlı bayramlar diliyorum. “dedi.


 


Sonraki Sayfa: İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ'in Ramazan Bayramı Mesajı

Önceki Sayfa : Sırameşeler Çocuk Evlerinde Bayramlaşmada Renkli Anlar Yaşandı