Bakanımız Zehra Zümrüt SELÇUK’tan Bursa’mıza Ziyaret

     Bir dizi ziyaretlerde bulunmak amacıyla ilimize teşrif eden Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Zehra Zümrüt SELÇUK, Bursa Valisi Yakup CANBOLAT ile birlikte BTSO Altıparmak Hizmet Binasında, İş Dünyası ile bir araya gelerek İstihdam Buluşmasını gerçekleştirdiler.
     Daha sonra Bakanımız Sayın Zehra Zümrüt SELÇUK, Bursa Milletvekilleri Emine Yavuz GÖZGEÇ ile TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan ÇAVUŞOĞLU, AK Parti İl Başkanı Ayhan SALMAN ile birlikte Bursa Valisi Yakup CANBOLAT’ ı makamında ziyaret etti.
Heykel Tarihi Valilik Binasında gerçekleştirilen ziyarette Sayın Zehra Zümrüt SELÇUK, Vali Yakup CANBOLAT, Vali Yardımcısı Yalçın BULUT, İl Emniyet Müdürü Osman AK, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Erkut ÖNEŞ, Çalışma ve İşkurumu İl Müdürü Feyzullah Eren TÜRKMEN ve İl Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Erhan KARACA tarafından karşılandı.
    Şeref Defterini imzalayan Bakanımız başkanlığında İl Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ, Çalışma ve İşkurumu İl Müdürü Feyzullah Eren TÜRKMEN ve İl Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Erhan KARACA tarafından İl Müdürlüklerinin çalışmaları hakkında brifingler sunuldu.
   Ardından, Sayın Bakanımız Ak Parti İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu şehit aileleri yemeğine katıldı, kendilerine İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ de eşlik etti.

 


Sonraki Sayfa: Geçici Koruma Statüsündeki Kişilere Yönelik" Aile İçi İletişim Ve Öfke Kontrolü" Eğitimi

Önceki Sayfa : Yeşilay Haftası Kutlu Olsun