Ak Parti Bursa İl Başkanlığından Çocuklarımıza Ziyaret

      AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan SALMAN; AK Parti Bursa İl Kadın Kolları Başkanı Gülten KAPICIOĞLU, AK Parti Bursa İl Sosyal Politikalar Başkanı Ali ERBAY, AK Parti Bursa İl Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Recep GÜLEÇYÜZ ile birlikte, 05 Ekim 2018 günü Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüze gelerek, çocuk evlerimizi ziyaret ettiler.
      AK Parti İl Başkanlığı tarafından hazırlanan ziyaret programı çerçevesinde İl Başkanı Ayhan SALMAN ve beraberindeki heyet önce İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ ’i makamında ziyaret ederek faaliyetlerimiz hakkında bilgi aldılar. Daha sonra Sırameşeler Çocuk Evleri Sitesi ve Dr. Rüştü Burlu Çocuk Evleri Sitesinde çocuklarımızla bir araya geldiler.
     Kuruluşlarımız hakkında bilgiler veren ÖNEŞ; ’Bu merkezlerde çocuklarımızın ev ortamında yetişme imkânı sağlıyoruz. Çocukların kardeşlerinden ayrılmak zorunda kalmadan, ev hayatının tüm gereklerini öğrenebilmesine olanak tanıyan ve sayıları her geçen gün artan Çocuk Evleri bakım modelinde, sosyal çalışmacı, psikolog, sosyolog ve çocuk gelişimcisi gibi meslek personellerimiz görev alıyor. İlimizde 2 Çocuk Evleri Sitesinde toplamda 182 çocuğumuz bulunmaktadır. Çocuk evlerimizde yeteneklerine göre, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler gerçekleştirilerek, tam bir koordinasyon içinde yürütülen çalışmalarla çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmeye çalışıyoruz. Onları hayata en iyi şekilde hazırlamak bizim görevimiz ’ dedi. Ziyaretlerinden dolayı Ak Parti Bursa İl Başkanı Sayın Ayhan SALMAN ve ekibine teşekkürlerini iletti.
     Çocuklara yönelik her çalışmayı çok önemsediklerini ve gerekli desteği verdiklerini aktaran Ayhan SALMAN; Sağlıklı nesillerin ancak sağlıklı çocukların yetişmesi ile mümkün olacağının altını çizerek çocuklarımızın mutlu olduğunu görmek için gece gündüz demeden var gücümüzle çalışıyoruz. Çocuklarımız geleceğe hazırlamanın ve güçlü nesiller yetiştirmenin çabası içerisindeyiz, dedi.
     Çocuklarla fotoğraf çektiren SALMAN ve beraberindeki heyet, onlarla tek tek ilgilendi. Ziyaret programı çocuklara ikram ve çeşitli hediyelerin takdimi ile sona erdi.


Sonraki Sayfa: Şehit Olan Kahraman Askerlerimize Allah'tan Rahmet, Ailelerimize Başsağlığı,Yaralı Askerlerimize de Acil Şifalar Diliyoruz

Önceki Sayfa : 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü