Aile Sosyal Destek Programı (ASDEP) kapsamında Mustafakemalpaşa’lı ailelerimizi ziyaret ettik

      Bakanlığımızın Aile Sosyal Destek Programı (ASDEP) kapsamındaki ev ziyaretlerine Mustafakemalpaşa ilçemizde İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ’ de katıldı.
      İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ ile birlikte İl Müdür Yardımcımız Halil CİVELEKOĞLU, Mustafakemalpaşa Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Osman KAHRAMAN ve ASDEP Personelimizin katıldığı ziyaretlerde, Yalıntaş Mahallesinde ikamet eden Bakanlığımız hizmetlerinden yararlanan başta engelli ve yakınları ziyaret edildi.
     Bakanlığımızın evde bakım hizmetlerinden faydalanan SARI, SALI, CEYLAN ve BULGURCU ailelerine gerçekleştirilen ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Zehra Zümrüt SELÇUK Hanımefendinin selamları iletilerek başlanan ziyaretlerde ailelerin beklentileri belirlenmeye çalışıldı.  Görüşmelerde Devletimizin desteğini her daim yanlarında hissettiklerini belirten aileler kendilerine sağlanan hizmetten ve bu ziyaretten memnuniyetlerini belirtmiştir.
        Mahallelerde ASDEP personelimizin yaptığı alan taraması doğrultusunda 60 hane ziyaret edilerek Bakanlığımızın hizmetleri anlatılarak tespit edilen ihtiyaç sahipleri Bakanlığımızın uygun hizmetlerinden yararlanması sağlanmıştır.
 


 


Sonraki Sayfa: Bursa Panorama 1326 Fetih Müzesinde Tarihi Yolculuk

Önceki Sayfa : Mustafakemalpaşa ilçemizde kahraman şehidimiz Samet AKTAŞ'ın ailesini ziyaret ettik